DSO Exploit

Spoko BartuŚ! :slight_smile:

Spybot jest na tyle gramotnym narzędziem, że jeżeli jest hasło - że usunął, to można spać spokojnie!

Dla świętego spokoju zapuść sobie scan online mksvir http://skaner.mks.com.pl/ - z głównej strony naszego Vortalu! :slight_smile:

Nic nie kosztuje, a wzmacnia poczucie bezpieczeństwa! 8)

I ja się pozbylem tego shitu :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

NARESZCIE !!

Tak się cieszysz Shark, a wiesz chociaż co to dało?? :-D, bo ja nie wiem…

DSO Exploit muli komputer, i opoznia neta :frowning: :frowning: :frowning:

DSO Exploit

  1. W Menu: Start\Uruchom wpisz słowo: regedit i kliknij przycisk ;

  2. Rozwiń następujący klucz w lewym oknie Edytora rejestru:

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\0 -> zaznacz 0

  1. W kluczu usuń wartośc: 1004 REG_SZ w prawym oknie Edytora rejestru (prawy klik myszki na 1004 i kliknij: Usuń)

  2. Po usunięciu: 1004 REG_SZ, prawy klik myszki w prawym oknie Edytora rejestru: Nowy i wybierz z rozwiniętego Menu: wartość DWORD

  3. Wpisz: 1004 w miejscu: Nowa wartość #1 i zatwierdz klikając gdzieś obok;

  4. Prawy klik na utworzonym: 1004 REG_DWORD i z wyświetlonego Menu wybierz: Modyfukuj;

  5. Wpisz liczbe 3 w okienku Dane wartości i kliknij przycisk ;

  6. To samo powtórz w poniższych kluczach:

HKEY_USERS\S-1-5-18\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\0 -> zaznacz 0

HKEY_USERS\S-1-5-19\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\0 -> zaznacz 0

HKEY_USERS\S-1-5-20\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\0 -> zaznacz 0

HKEY_USERS.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\0 -> zaznacz 0

  1. Zamknij okno Edytora rejestru i ponownie uruchom komputer !!

Zrobiłem to mks_vir online i wyskoczyło mi że C;\Program Files\Spybot-Search&Destroy\SDHelper.dll jest zarażony wirusem Adware.sdhelper.A1. Gdy chciałem go otworzyć - nie dało się, wyświetla się komunikat że plik jest używany przez system operacyjny i inne programy z rozszeżeniem dll. Z tego wynika że Spybot wykrywa zawirusowany program u siebie. Dalej można wywnioskować jedno - usunąć Spybota i problem będzie rozwiązany. Potem tylko czyszczenie rejestru przez Easy Claner i po kłopocie. A może się mylę. Pozdrowienia. :o

kurde powiem wam ze polubilem to forum…juz tyle sie dowiedzialem, i okazalo sie ze mimo tego ze niby wszystko chodzi ok to jednak cos sie dzieje nie tak :smiley: dopas FORUM :smiley:

gdy rozwijam HKEY_USER wyświtla mi sie DEFAULT , Administrator, Software, gdzie mam dalej szukać??? Nie widze nigdzie S-1-5-18 itd. :frowning:

Mam win 98 Se , naprawde nie mam zadnych S-…

dziwne. Ja sprawdziłem i S-1-5-18 mam dokładnie pod DEFAULT :?