DSO Exploit

Witam.Idąc za przykładem mądrych postanowiłem i ja rozprawić się DSO Exploit.Wykonałem czynności podane przez P.Piotra jak również czynności podane przez tube.I co i nic.Po zeskanowaniu przez spybotka dso ex ładnie powrócił???Nie kumam.Dacie jakąś rade???

Masz service packa 2 ??

Napewno wszystko dobrze zrobiłeś ?? :x

Bo coś mi się zdaje, że nie … :x :x :x :x

Przeca wiesz że nie mam sp2 :D. A czy wszystko dobrze zrobiłem???pewności nie mam.Aczkolwiek wykonywałem polecenia krok w krok za P.Piotrem i nie było to aż tak skomplikowane.Ale sie uparłem i wykonałem apdejta mojego spybotka.Zeskanowałem i cósz jaki ładny dso exik tki czerwony :o Z apdejtem to rada kolegi Tuby.A FIESTA też gwarantował sposób z abdejtem.A problemik został .Jakieś rady??NO bo pomyśle żem głupi kurde. :smiley: .No ale dzieki za odpowieć Shark!! Prosze o więcej .Pozdrawiam Wieszak

Najpierw usuń go ze spybotka … później dopiero zaczynaj działanie … :?

Czy tak robisz ??? :cry:

Kogo usunąć ze spybotka??Zrobiłem skan i usunąłem dso ex.Zrobiłem apdejta i zrobiłem skan.A tu :o zonk znów taki sam problem.To co zrobiłem źle??

Usuń DSO Exploit - nie restartuj kompa - później wykonaj czynności pana P.Piotra 8) 8) 8)

Chyba już to robił… :roll:

Te czynności - to korygowanie rejestru na piechotę, co powinno dać wymarzony skutek… czyli nie pojawianie się ponowne DSO Exploit!

Możesz to zrobić również za pomocą programu DSOStop2, który optymalnie ustawi odpowiednie wpisy w rejestrze!

http://www.nsclean.com/dsostop.html

Spróbuj programem , bo zawsze istnieje cień podejrzenia - że coś mogłeś pominąć… :slight_smile:

Zobaczymy, jaki będzie efekt! :slight_smile:

No ja Cię zapamiętałam… :lol:

A masz chociaż SP1? Bo ciężko Ci będzie przy XP-eku… :frowning:

Chociaż to nie jest reguła; niektórzy mają SP2 - a mimo wszystko są gorzej zainfekowani, niż Ci z miernym zabezpieczeniem! :twisted:

Wszystko zależy głównie od tego, gdzie i po co - “szlajamy” się po necie! 8)

U mnie tez to nie działa. Postepowałem zgodnie z zaleceniami tuby.

Yesssssssssssss! !!

ja się z tym nie zgadzam! !!