Czego cały czas mi sie komputer resetuje

Mam windowsa XP profesional . Niedawno zainstalowałem gre Battalefield 1942 :smiley: i gdy ją uruchomiłem to komputer mi sie zresetował bez powodu :x ale nie zraziłem sie spróbowałem jeszcze raz i sie udało :slight_smile: lecz po 20 minutach gry znowu sie zresetował :frowning: i tak cały czasy co sie dzieje u mojego kumpladziała chociarz ma ten sam system z góry dzieki

miałem cos takiego przyczyna tkwila w pamięci ram wymieniłem na nową i problem sie skączył

Raczej to chyba nie morzliwe mam Nortona Anty wira 2003 i trojhan remower :smiley: :slight_smile:

to tylko działa na 99% wiem to z własnego doswiadczena :):):slight_smile:

:idea: Na jednej ze stron, poświęconej Windows XP

znalazłem podobne pytanie.

A oto odpowiedź.

Spróbuj - może tu leży przyczyna Twoich problemów :?:

Czy mógł byś to na polski :lol: :lol: System Properties/ Advanced /Startup i Recovery->Settings/

  • odznacz “Automatically restart” w dziale “System failure”. bo mam Xp peka po polsku

Mój Komputer/właściwości/ właściwości systemu/zaawansowane/uruchamianie i odzyskiwanie/ustawienia systemu

ach bedzie tam prawdopodobnie zaznaczona funkcja Automatycznie Uruchom Ponownie to mozesz sprubować nie zaznaczać tej funkcj

POWODZENIA

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Hura udało sie nareszcie dzięki wszyskim :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Już zostałem wyprzedzony. :frowning:

nie martw sie :wink:

Witam :slight_smile:

Nie ma czym, bo i tak nie znam XP - mogłem źle przetłumaczyć.

polecam forum o xp

http://forum.infojama.pl/viewforum.php? … cf74b72542

oraz strone http://forum.infojama.pl

Nie dość, że wygrzebane sprzed 2 m-cy - to jeszcze nie wiem, o co Ci chodzi? :o

:hahaha: Niesamowite, jak kierowca w stanie wskazującym :wink:

:arrow: Out

Pozdrowienia :okulary:

A co ma piernik do wiatraka Adidadi pisze że ma nortona a pysiu żeby wymienił pamięć?

Primo: Pysiu napisał post pierwszy, a info Adidadi’ego - poszło jako drugie w kolejności! :twisted:

Secundo: temat już dawno rozwiązany, a wczoraj wykopany nie wiem, w jakim celu! :twisted:

No i tak będą się tworzyć dalej dziwne posty! :shock:

Już nie

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

zamykam :P:P:P:P