Odzyskam?

jakies ponad tydzien temu wyrzucilem plik txt i nauczycielka chce teraz odem nie go czy da sie go otrzymac czytalem troche postow i pare programow ale z tego co widze one nie odzyskuja txt czy mama szanse odzyskac jakims dobrym progbramme prosze o szybka odp :slight_smile: dzieki

Zależy gdzie miałeś ten plik. Jeżeli na dysku c to nic z tego. Przez ten czas plik został już zapewne nadpisany. :smiley:

może to ci pomoże :

EasyRecovery™ DataRecovery

GetDataBack for FAT

http://www.instalki.pl/download/index.p … on=display

jak sie uzywa tego programu easy recovery pro 6.0 bo nie jarze prosze jak mam poszukac pliku ?

Poczytaj:

:arrow: Jak odzyskać utracone dane?

kto sie zna na tych programach prosze o pomoc. w ERP (easy rec…) nie moge zapisac znalezionego pliku txt bo wyskakuje mi “the destination path you have selected is on the source partition. please select a different destination” probowalem na innych partycjach ale nic mozna zapisac jeszcze przez server FTP ale na tym sie nie znam a w 2 programie znalazlem plik ale nie wiem co dalej klikam prawym myszki i zapisuje sie jakis dziwny na dysku

chcialem dopisac ze te pliki byly worda a sa zapisane w tych programach .Ink

Aby odzyskać dane z partycji C program musisz zainstalować na partycji D I odwrotnie. Czyli nie na tej partycji gdzie chcesz odzyskac dane.

tak wlasnie robie ale qpa :frowning: