Jeśli nie blaster to co?

Witam.

Tym razem mam problem z resetowaniem komputera. Otóż mój pecet wyłącza się automatycznie po określonym czasie. Z początku myślałem że to blaster ale skanowałem komputer narzędziem " Symantec W32.Blaster.Worm Fix Tool 1.0.6.1 " Które jest dostępny w wortalu dobreprogramy.com ale nawet ono go nie wykrylo. Podejżewam iż może być to sprawa jakiegoś sprzętu zewnętrznego ( monitor, skaner, drukarka itp.) gdyż podłączyłem do tego samego sprzętu zewnętrznego inny komputer i w nim były dokładnie takie same problemy, pierwszego dnia resetowal sie kilka razy, nastepnego dnia kilkanascie, i trzeciego dnia resetował się zaraz po wejściu do ekranu powitalnego ( Windows XP ZAPRASZAMY ). Naszczęscie mam na płycie obraz dysku i szybko go wrzuciłem. Jednak dwa dni później problem zaczął się powatarzać :frowning: Sam już nie wiem czy to wina wirusa czy CZegos innego :cry:

Na tym forum już był omawiany podobny problem więc poszukaj.

Przyczyna prawdopodobnie tkwi w sprzęcie (dysk twardy, stacja dyskietek itp.)

No cóż :frowning: a jeśli ci powiem że ten temat był omawiany dawno i prawdopodobieństwo że go znajde to 20 % na 100 % ?? :slight_smile: :frowning:

Nie tak dawno. Wczoraj był jeszcze gdzieś na drugiej stronie.

Z tego co pamiętam to spróbuj odłączać po kolei wszystkie napędy i uruchamiać kompa bo może być zwarcie w którymś. Pamiętam jeszcze że gośćiu zaniósł do serwisu i wymienili mu DDR’y na SDR’y !!

I wtedy pomogło, ale sięgoście na forum zaczeli kłócić żeby zposzedł do serwisu ażeby mu oddali DDR.

Ufff, więcej grzechów nie pamiętam wysoki sądzie :slight_smile:

To że temat był dawno omawiany nie ma żadnego znaczenia dla wyników wyszukiwania. Największy wpływ będzie miało to w jaki sposób postawisz pytanie w wyszukiwarce na forum. Jeżeli je postawisz w odpowiedni sposób to prawdopodobieństwo sięgnie niemal 100%.

ja bym proponowal ci abys zainstalowal nowe sterowniki do sprzetu a pozniej probowal dalej jak to nie pomoze