Jak moge podzielić jakis plik?

Konkretnie chodzi mi o podzielenie filmu. Lub ktoś moze mi podpoiedzieć jakiego programu do nagrywania uzyć aby nagrać plik 800 MB . Mam program nero , ale tym programem nie moge tego nagrać. Dzieki za pomoc

Do podzielenia filmu polecam program Virtual Dub.

Podzielić i nagrac na dwie płyty.

W Nero musi się dac nagrać 800mb…ustawiasz w opcjach overburning do 90 min lub ponad 90…jadaje przeważnie 95 min i nagrywasz metodą disc - at - once…powinno pójść…niech zgadnę ten film to “Pasja” :twisted:

Cd… Możesz też podzielić total commanderem na dwie części…ale Tpobie raczej o to nie chodzi…

Do Lazikara…całkiem możliwe…moja jeszcze daje radę…solidny radziecki sprzęt :lol:

W ten sposób bardzo łatwo zniszczyć nagrywarke. Czy może sie mylę??

:smiley:

Teoretycznie podobno tak, ale w praktyce to się jeszcze chyba nigdy nikomu nie przydarzyło.

Szanowny panie Asteriksie juz pan to kiedyś cytował…powtarza się pan

Z Galicyjskim pozdrowieniem KAiES

Ależ nie rozumiem tutaj jednego. Jak tu może być mowa o overburningu skoro

W wypadku nagrywania na płytę 800 MB nie ma nic takiego :twisted:

PS. To jest pan Asterisk… Nie inaczej… I watpię, aby to miało cokolwiek wspólnego z Galami :stuck_out_tongue:

Tak oczywiście moje niedopatrzenie…przepraszam.Co do tego overburningu to inaczej nero nie chce mi nagrywac na 800 jak poprzez wykorzystanie tejże funkcji

Bo wydaje mu się (Nero), że wsadzona płytka 800MB ma jedynie 700MB wolnego miejsca i dlatego trzeba “overburningować”… Choć w zasadzie zapis taki nie różni się niczym specjalnym od wypalania płytek 700MB

dzieki wszystkim. udalo sie.