GG - błąd

mam tlena i postanowiłem zainstalować równierz gg, ale występuje błąd przy uruchamianiu. Co mam zrobić???

Jakiego dokladnie typu blad ??

a czy przypadkiem nie masz tego samego numeru gg w tlenie i w gg ustawionego bo wtedy się błąd robi

gg ma błąd jeszcze przed ustawieniami konta

NO I DALEJ NIE PODAŁEŚ NA CZYM POLEGA “BŁĄD” :stuck_out_tongue:

Nie krzycz na mc_kiepasa. :slight_smile:

Jakoś mnie “poniosło” :smiley:

nic się nie stało. Błąd polega na tym że aplikacja wyłącza się “Wystąpił problem z aplikacją gg.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty” no i są opcję wyślij raprt itp.

Hmm a tlen nie obluguje rowniez GG? Moze wystepowac “konflikt” miedzy dwoma komunikatorami z tad ten blad.

jeszcze do niedawna miałem dwa komunikatory tlen i gg

Ja miałem ten sam bład :slight_smile:

Zrobiłem tak

Najpierw zainstalowałem GG a potem Tlena.

Następnie wyłaczyłem GG z AutoStartu i działa.

Ale nadal jestem przy GG jakoś tak mnie jeszcze ciągnie :smiley:

Wyłacz raportowanie błędów, może to coś da :smiley: Prawoklik myszki na Mój komputer, właściwości/zaawansowane/raportowanie błędów Wejdź tam i wyłącz. Ja mam to wyłączone, to funkcja raczej nieprzydatna.

może to przez te nowe wersje tlena…ale sprubuje

nie pomogło. a co do raptowania to też nic nie daję bo gg mi się poprostu nie włącza.

Hmm… Klikasz na ikonkę GG i nie włącza się? Naciśnij Ctrl+Alt+Delete, wejdź w zakładkę Procesy, wyłącz Gadu Gadu stamtąd i ponownie spróbuj włączyć.

źle mnie zrozumiałeś, po wyłączeniu raptowania dzieje się to samo czyli klikam na ikonę gg i ten nie włącza się, wcześniej występował błąd. także na jedno wychodzi

Jeśli masz Xp to spróbuj uruchomić w trybie zgodności z 98

:slight_smile: A ja tam nie miałem problemów. Najpierw zainstalowałem gg, a później tlena i nie wyskakuje mi błąd tylko poprostu gdy sie przy autostarcie włączy gg to na tlenie robie sie nie dostepny i nie moge tego zmienić do czasu gdy wyłącze gg i gdy pierwszy włącza sie tlen to na gg robie sie niedostepny itd. 8)

Ja Mam ten sam błąd jak chce włonczyc GG to pisze ze wystąpił błąd z Aplikacją GG.exe i sie wogule nie włącza ! a ja wogule nie mam TLENA a i tak nie dziła doradzcie PROSZE!!

Mówię Wam, spróbujcie wyłączyć raportowanie błędów. Może to coś da. Jak to zrobić, napisałęm kilka postów wyżej.