Gg

bardzo proszę o pomoc !!

nie mogę wejść na gg -pisze mi ze wystąpił błąd z aplikacją gg.exe :frowning:

wydawało mi się ,ze to przez power project ,odinstalowałam ,założylam jeszcze raz gg i niby było wszystko ok ,ale problem znów się pojawił.

czy ktoś mi może pomóc?

z góry dzięki …

jeżeli masz avasta to może być twój problem! !!

Mamy tu na forum specjalny temat na takie problemiki. Poczytaj sobie tu oraz tu oraz Tu :smiley: :smiley: :smiley:

przepraszam :smiley: wiem ,ze jest ten temat i pisałam w tamtym temacie o gg ,ale jakos samo sie przenioslo do nowego tematu :shock:

co to jest avasta ?

nie no ,niech mi ktoś pomoże,

jeszcze raz sorki za ten temat

ciagle mi ten blad wyskakuje

avast to taki antivirus (program antivirusowy)

nie mam avasta ,mam nortona .

i co w związku z tym??

co moze byc przyczyną ,ze taki błąd wyskakuje?

przed reinstalką bylo to samo,ale i nawet po nic nue pomogło…

Przyczyną tego najprawdopodobniej była instalacja Power GG. Zainstaluj sobie na nowo najnowsze wersje GG i Power project 1.54. Musisz poprostu dobrze skonfigurować Power Project. Wyłącz niektóre wtyczki.

ale właśnie miałam najnowszą wersję gg i power project .zainstalowałam i było przez chwilę w porządku .chciałam sklonować gg —> po tym znów ten błąd wyskakiwał : wystapil problem z aplikacja gg.exe i nastapi jego zamknięcie …i tak co chwilę.

o co chodzi …? :cry:

Tez mi wyskakuje ten blad podczas uruchamiania wtyczki clonGG, probowalem wielu rzeczy ale zadna nie przyniosla skutku. Doszedlem do wniosku, ze ta wtyczka jest jakas trefna.

Użyłeś Clone GG, i po tym wystąpił błąd jeżeli dobrze zrozumiałem. W power project jest ta wtyczka tak zrobiona, że umozliwia włączenie kilku kont na raz. Ale nie działa to dobrze. Rada nasówa się sama Wyłącz tą wtyczkę w PGG-Config. Powinno być dobrze. :smiley: :smiley: :smiley:

Chodzilo mi o sam start tej wtyczki, czyli o moment klonowania GG. Kiedy jest ona wlaczona w Pgg-Config blad nie wystepuje.

ten power project to jest w ogóle jakaś kicha…

wszystko działo w porządku jak miałam gg 5.7 (juz nie pamiętam dokładnie) i power gg …

a teraz wszystko się chrzani

mnie potrzebne jest właśnie clone gg…no ,ale cóż…

własnie przy starcie klonowania ten bład wyskakuje :?

mówilam ,ze power project sux :smiley:

jak ktos ma takie same problemy jak ja to niech zainstaluje sobie power gg 163 .Jak na razie mogę klonować i błędy nie wyskakują.

aha i wyłączyłam raportowanie błędów :shock:

pozdrawiam

Przepraszam , że odbiegnę od tematu ale dziwi mnie że tak wiele osób uzywa gg,sam też mam gg ale tylko dlatego że ciągle nie mam czasu go odinstalować.Polecam Ci Skypa http://www.dobreprogramy.com/index.php? … &id=623&g=

o niebo lepszy posiada możliwość komunikacji głosowej,przbija się przez zapory, tylko ma jeden mankament jeszcze zbyt mało ludzi ma go zainstalowanego.

PS.A tutaj masz jeszcze jeden program zdodatkowymi możliwościami tzn:przesyłanie plików , wideo czat

http://www.eyeballchat.com/

POZDRAWIAM! !!

no no Skype jest rzeczywiście dobrym komunikatorem. Jak dla mnie najlepszym. :smiley: :smiley: :smiley:

no u mnie też są problemy z Power Project,cos 2-3 raz nie moze mi wołe ząładowac,wyskakuje info o problmeie z gg.exe…:frowning:

a co mi z tego skype’a ?

jest w nim inwigilator ,klonowanie ,taskbar ,ukrywacz?

Krzysiek ,wiec ściagnij sobie power gg 163 -u mnie problem zniknął!

ktoś źle skonfigurował ten power project … :evil:

Skype nie jest komunikatorem w stylu Gadu Gadu. Jest dobry bo umożliwia rozmowy głosowe. Nie ma problemów z połączeniem co raczej na innych komunikatorach umożliwiających rozmowę głosową graniczy z cudem. A dodatki typu inwigator są mu zupełnie niepotrzebne. Mnie zresztą też.

Macie tu linki do Power gg

Power gg 1.7.0

Power GG 1.6.2 :smiley: :smiley: :smiley:

No ale jest to komunikator GŁOSOWY, a nie tekstowy, jak GG. Alernatywą dla GG może być np. Tlen, i wiele, wiele innych. Ja nadal używam GG, z sentymentu, przyzwyczaiłem się już :smiley:

Wielkie dzięki za odwagę dla Gregor’a. Mała uwaga w Twoją stronę:ty nie odbiegłeś od tematu, tylko uderzyłeś w jego sedno. Na forum spotyka się obecnie tyle postów dotyczących Gadu-gadu że powienno to dać do zrozumienia jego użytkownikom, nad którymi czynię politowanie. W czasach kiedy tego typu programy są darmowe i oferują bardzo duże możliwości gg okazuje się czymś w rodzaju Internet Explorera wśród przeglądarek - mało funkcji, zerowa funkcjonalność, nagminne, ba! wieczne problemy, które piętrzą się jak śmieci. Jeśli boicie się zmiany gg ze wzgędu na znajomych nadal go używających, to rozwiązanie jest jeszcze prostsze. Darujmy sobie uświadamianie kogoś że powinien zmienić gg na ten sam program co my, bo z właśnego dośwaidczenie wiem że to jak gadanie ze ścianą, która zaraz się zawali. My bądźmy mądrzejsi. Jest pełno odpowiedników gwarantujących świetną funkcjonalność i jednocześnie kompatybilność z gg np. tlen.pl, Miranda (ale to bodajże za pomocą wtyczek) etc. A co do wtyczek do gg, to po przeczytaniu wypowiedzi w tym temacie stwierdzam, że to one są największym problemem. Jednakże rozumiem Was, że je instalujecie, choć to jest jak tuning malucha - masz tylko wrażenie, że zrobiłeś wszystko aby było lepiej, co nie jest prawdą w najmniejszym calu…

Polecam dobrze się zastanowić nad możliwością zmian, bo WARTO!

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile:

P.S. Nie pracuje w fundacji na rzecz obalenia potęgi Gadu-gadu… :o