"GG spowodowało błąd systemu. Program zostanie zamknięt

… Nie wiem co sie dzieje. Pewnego razu moja dziewczyna zalaczyla kompa i wyskoczyl ten blad. Probowalismy odinstalowac gadu, potem je przeinstalowawc i nic to nie dalo. Tak kilka razy i nic… Ona uzywa Windowsa 2000 i ma zrobione profile na windzie. Najsmieszniejsze jest to ze raz na jakis czas na koncie admina ruszy gg po przeinstalowaniu ale potem sie zas pieprzy. Na jej koncie wogole nie chce dzialac. Macie jakies pomysly co sie moglo spieprzyc? W gre nie wchodzi formatowanie dysku:) Moze wystarczy usuniecie z rejestru wszystkiego co odnosi sie do gadu… jeszcze nie probowalem. Alternatywne komuinkatory od razu odpadaja. Zalezy nam na gadu zeby dzialalo.

Reinstalacja GG z usunieciem katalogu Gagu-Gagu z folderu Documents and Settings.

Ostatnio zauważyłem, że coraz więcej osób ma problemy z gg… :? Wcześniej tyle tych problemów nie było… Poza tym proponuję przenieść dyskusję tu: http://forum.dobreprogramy.com/viewtopic.php?t=4166 Wixi, spróbuj zainstalować też najnowszą wersję GG. :idea:

Niewiem czy w 2000 jest taka funkcja bo mam xp. Spróbuj uruchomić gg w trybie zgodności z 98. Czasem to pomaga. Wejdz do folderu gdzie jest zainstalowane gg=>właściwości pliku gg.exe=>w jednej z zakładek masz tryb zgodności

W 2000 nie ma trybu zgodności. Jest tylko w XP i Millennium…

W Millenium? jesteś pewien? bo ja mśle że w ME niema :stuck_out_tongue:

Moge was zapewnic ze napewno w Windowsie 2000 nie ma " trybu zgodnosci"…

ps. trudno wymienic z czym jest tak wogole zgodny windows ;]

Chyba cuś mi się pofajdało :oops: :stuck_out_tongue:

Dołączam się do stwierdzenia boczi’ego. W ostatnim tygodniu na forum pojawiło się bardzo dużo, postów dotyczących Gadu-gadu, a dokładniej jego nie działania. Widzę, że Wixi przeglądał już poprzednie posty dotyczące gg i wykluczył możliwość zmiany komunikatora (jak na ironię tak szeroko proponowaną przez grono “forowiczów”). Jednocześnie odpadła możliwość formatowania dysku więc pozostaje nam bezsensowne bawienie się w instalowanie i usuwanie programu i plików. Polecam spróbować rady boczi’ego - zainstaluj najnowszą wersję gg, bo z tego co wiem tylko ona w tej chwili współpracuje z serwerem Gadu-gadu…

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile:

No jak juz wczesniej pisalem to format i reinstalka windy nie wchodzi w gre… Chociaz to jest rozwiazanie ktore w 99% jest efektywne. Nie chce mi sie bawic z przeinstalowywaniem bo to za duzo roboty… zwlaszcza ze to nie na moim kompie i nie w moim domu:/ Jesli macie jakies pomysly ktore jeszcze nie zamiesciliscie to zapodajcie, pomoc jak najbardziej poszukiwana:)

Dla tych, którzy mają kłopot z uruchomieniem komunikatora Gadu-Gadu(Problem: Wystąpił problem z aplikacją gg.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty).

Gadu-Gadu zazwyczaj wszyscy uruchamiamy z puplitu klikając na ikonkę żółtego słoneczka bądź z rozwijanego menu Start. Jeżeli w ten sposób uruchamiałeś do tej pory GG i masz wyżej wymieniony problem - czytaj dalej.

Odkryłem dziwną właściwość. Zainstalujcie sobie Total Commadera.

W tamtejszych panelach przejdźccie do katalogu z programem (domyślnie C:\Program Files\Gadu-Gadu). Jest tam plik gg.exe. Uruchomcie go właśnie poprzez Total Commandera. U mnie zawsze działa, choć jak uruchamiam z pulpitu czy menu Start - nie! Dziwne to bardzo… ale może komuś z Was pomoże.

Oczywiście, koniecznie trzeba mieć najnowszą wersję programu.

Na dzień dzisiejszy jest to wersja 6.0, build 141.

A próbowałeś zainstalować najnowszą wersje GG jak radzili poprzednicy. Z tego co cztałem poprawiono w niej błąd z nie prawidłową pracą Gadu-Gadu pod systemem windows 2000. :smiley: :smiley: :smiley:

Oczywiście, mam najnowszą wersję GG. Wiem, że starsze wersje nie działają już poprawnie. Mówię jednak o najnowszych. Jeśli komuś wyskakuje ten błąd w wersji build 141 (najnowsza) niech spróbuje wyżej wymienionej przeze mnie metody.

Powinno być dobrze.

Waxi napisał że format nie wchodzi w grę

a jak wyglada taki sformatowny przez Twojego brata komp ?? Bardzo chciałbym go zobaczyć. Trzymam Cię za słowo :P:P:P ;);):wink:

Nie straszcie człowieka…formatami! !!

Zrób tak…

sciagnij HijackThis

i secanuj logi.

P.S nie wiem czy korzystałes juz z tego…ale na wszelki wypadek napisze jak sprawdzić logi.

Po zainstalowaniu

Dobrze by było zebyś przeczyścil rejestr z błednych wpisów OLE , “osierocene” wpisy/dane.Skoro instalowałes…i reinstalowałes program gg to zapchałes troche resjestr zbednymi aplikacjami.

Ściagnij :

RegCleaner

Opis programu:


RegCleaner program do zarządzania Rejestrem Windows, pokazujący jego zawartość w jasny i czytelny sposób. Wszystkie wpisy zostały podzielone na siedem rodzajów, np. Autostart, Nowe Pliki, Biblioteki DLL. Każdy wpis jest dokładnie opisany. RegCleaner umożliwia ręczne lub automatyczne usunięcie niepotrzebnych pozycji Rejestru, stworzenie kopii zapasowej itp.

Procedura czyszczenia rejestru…

No i co z tego, że też masz najnowsze GG, Netbuster [surykat] :?: :twisted:

Zdaje mi się że masz racje Surykat=Netbuster :twisted: Mają tą samą stronę www w profilu

Nie tylko :lol:

Jest także ten sam avatar, ta sama miejscowość, a także… ten sam, charakterystyczny, nietypowy sposób wypowiedzi i… bezsensowne posty :lol:

Wszystko pasuje… 8)