Jak to usunac

Mam pytanie jak usunac ie6 oraz outlock express z xp professional bo jakos tych programow nie szanuje?

Panel sterowania- dodaj usun programy -dodaj usun składniki systemu windows. :smiley: :smiley: :smiley:

Tam możesz usunąć z menu start i pulpitu. :smiley:

Usunięcie Internet Explorera może doprwadzić do uszkodzenia systemu.

Ani autor programu, ani Szkoła.net nie ponoszą odpowiedzialności za

ewentualne straty.

IEradicator - Usuwanie IE

rzeczywiście, IE jest zintegrowany z systemem operacyjnym Windows , przemyśl zatem decyzje. Ja mam po prostu drugą przeglądarke i najczęściej używam jej (Opera)

:slight_smile:

ja radziłbym nie usuwać !!

Ok. nie usune microsoft wygral :frowning: hehe

jeszcze pytanie.

Jak myslicie Norton system works i norton internet security to bardzo spowalniaja kompa wszystko mam na full zainstalowane :slight_smile:

Jak tak to co proponujecie w zamian ???

Oba w ogóle nie spowalniają (chyba, że są uruchomione)… Jak już to w minimalnym stopniu… Gorzej jest z NAV, ale to chyba oczywiste.

No niestety nie można tego usunąć bo możesz uszkodzić system…poniewarz pliki IE sa równocześnie plikami systemowymi…

Jeśli chodzi o IE. Może się stać że zostanie uszkodzony system, ale niekoniecznie. Takich przypadków jest pełno jak ktos nie uwarza. Możesz odinastalować IE ( tak jak wyrzej napisali koledzy ) Ale po odinstalowaniu nie uruchamiaj aplikacji urzywających IE. Chyba że zainstalujesz inną przeglądarke i ustawisz na starcie jako domyślną. Czasami pada IE i takie postąpienie jest dobre, ale jeśli nie lubisz tych programów, to najlepiej wyłacz je i uaktywnij takie które lubisz…

Jeśli chodzi o Norton system works i norton internet security to one obciażają system tylko wtedy gdy masz Procka poniżej 1GHz poniżej 128MB RAM i ogólnym stanem technicznym… i przy uruchamianu zawsze odczujesz minimalne chwilowe obciązenie, chyba ze masz juz z tych lepszych kompów Bardzo warzna jest też odpowienia konfigóracja całego zestawu NSW…

Pozdrawiam.

Pozdrawiam

A możesz powiedzieć, jak dokłądnie, optymalnie skonfigurować te pakiety?