Poważny problem z nagrywarką teac!

Witam! Mam bardzo poważny problem z nagrywarką TEAC. podczas nagrywania płytek albo robienia kopii zapasowych z cd-romu na nagrywarke (w locie) to pokazuje mi się błąd fiksacji ścieżek. i że nie można dokończyć nagrywania. Mam tą nagrywarke od niedawna bo zamieniłem ją za swoją (swoją oddałem do sklepu, dopłaciłem i mam TEAC52*) Nieraz nie nagrywa płytek do końca! !!

Vakoss, Platinum, verbatim, esperanza i akoss! !!

oddaj sprzet do serwisu i tyle jesli wszystko jest w porzadku ,oprogramowanie dziala jak nalezy

[wszystko dobrze podlaczone nagrywarka powinna byc jednym urzadzeniem do tasmy podpieta , a w przypadku 2 urzadzen ustawiona jako master] ,(jesli wszystko jest oki) nagrywarke oddajesz do serwisu :wink:

obecnie niema dobrych plytek by nagrywac predkoscia 52x max 48x

za duza ilosc bledow sie robi na tej predkosci i plytki padaja a ze na plytce pisze ze 52x to jest raczej odczyt niz zapis lub poprostu chwyt marketing.

Co do kopiowania,to lepiej ustaw opcję,aby uprzednio kopiowało obraz na dysk…Ryzyko wystąpienia błędu jest mniejsze.

Jeśli masz dalsze wątpliwości niepowodzenia nagrywania,to ustaw symulację zapisu.

Pozdrawiam!

To napewno wada produkcyjna, oddaj nagrywarkę do serwisu, tam gdzie ją kupiłeś. Piszesz, że masz ją od niedawna, więc przypuszczam, że gwarancja jeszcze nie wygasła.

Ok! oddam nagrywarke do serwisu, ale czy moglibyście mi powiedzieć co to jest fiksacja?? :o

Zmniejsz szybkość nagrywania nawet do x8 i mniej. Nalepiej nagrywac z obrazem płyty.

No to równie dobrze mogłem sobie zamienić nagrywarke na starszy i wolniejszy model i do tego gościu w sklepie jeszcze by mi dopłacił :stuck_out_tongue: pomyśl zanim coś napiszesz! nagrywarka 52* jest po to aby nagrywać z prędkością 52* !!

Casta - pretensje do fabryki nagrywarek -nie do mnie :lol:

A czytałes co kolega Ramzes napisał???

Tak właśnie powiedział kolega Ramzes! tak więc po co umieszczasz odpowiedzi skoro sam sądzisz że trzeba ją oddac do serwisu :smiley:

Zbędna ironia - niezbyt zgodna z regulaminem

(jesteś od niedawna - tylko ostrzeżene):smiley: .

Nie zawsze można nagrywać z teoretyczną,

z wielu powodów, prędkością

Phylby - ma rację

Zmiana prędkości nic nie daje! czy moglibyście mi odpowiedzieć czy jest to wina nagrywarki czy czego innego? i co to jest ta fiksacja?

Znalazłem coś .

http://forum.cdrinfo.pl/archive/index.php/t-35441.html

a na stronie

http://www.faq.enter.net.pl/faq.php#CDRW_fiksuje

Co to jest ta fiksacje to chyba nikt dokładnie niewie .Ale wyskakuje jak nagrywarka ma problemy z płytami.

Znowu ci wiele nie pomogłem .Ale zawsze coś. :smiley:

Ok! sorry Phylby, ale troche mnie poniosło… :oops: Wykonam aktualizacje firmware’u. ale co do tych płyt to na wszystkich mi to pokazuje. tylko czasami się przegrywa, a czasami nie :frowning: