Najlepszy odtwarzacz wg was?

Mam pytanie jaki jest wg was najlepszy odtwarzacz do ogladania filmów pod wzgledem jakosci obrazu.Wg mnie jest to Divx player. Jesli znacie jakis lepszy który przy okazji odtwarza jeszcze napisy to prosze o wpisy pozdro :slight_smile:

Według mnie najlepszym odtwarzaczem filmów jest Sub-Edit Player, a DivX Player jest do bani.

jak dla mnie bezkonkurencyjny jest BSPlayer!! świtny programik i ogromne możliwości!! polecam…

wg. mnie:

1.SubEdit

2.BSPlayer

3.AllPlayer

BsPlayer,Crystal Player,SubEdit

Ja również polecam ten program gdyż posiada możliwość korekcji graficzniej filmu (jasność,kontrast,nasycenie…)

Pozdrawiam!

Polecam Sub-Edit Player :lol:

Ale to już było…

i basta… :smiley: Lepszych IMO nie ma pod tym względem.

Dla mnie jest najlepszy VPlayer! Jakość jest niezła i co najważniejsze można otwierać pliki tekstowe!

Moze nie najlepszy ale mi wystarcza Sub-Edit Player :smiley:

Windows Media Player, WinDvD, BestPlayer.

This is it :smiley:

Ja używam Best Player i All Playera. Best Playera za prostote a All Player m.in za to że powie mi jakich kodków mi brakuje

Od 2 lat jade na SubEdicie i nie ma dla mnie lepszego :ok:

( zależy do czego )

Cinus Player - mały, obsługuje napisy, na dysketce zostaje wiele luzu :stuck_out_tongue:

Irfan View - nie najlepszy ale niektóre tylko on mi chce otworzyć

Winamp 5.01 - uchodzi w tłumie

Windows Media Player 9.0 - wersja druga na win 98se jest całkiem dobrym rozwiązaniem,

Do wyboru do koloru :slight_smile: (o czymś zapomniałem:P, ale z tych kożystam) jeszcze nie ma takiego który zastąpił by je wszystkie na raz:)

Pozdrawiam:)

All Player - dzięki AutoUpdate zainstaluje ci nawet potrzebne mu kodeki video i audio. Poza tym ma spore możliwości konfiguracji.

Jak z BSplayera można przegrać film, aby można było oglądać w kinie domowym, mnie się narazie ta sztuczka nie udała. Może mi ktoś pomoże.

Mi wystarczy AllPlayer +K-Lite Mega Codec Pack+Quick Time Alternative.

Jaki format masz w tej chwili tego filmu?