Który antiwirus

Powiedzcie mi czy panda antywirus platinium jest nowsza od titanium ?? i którego antywira wybrac nortona 2004 , mksvira 2004 czy pande wlasnie najnowszą ?

Co do Pandy, to wersja Titanum jest najnowsza. Co do wybierania któregos z antywirusów, to najlepiej pobrać ich wersje testowe i samemu zdecydować jaki zakupić :smiley: Trudno tak doradzić, bo każdy ma inne gusta. Po co masz kupić coś z czego poźniej nie będziesz zadowolony

Titanum moze nowsza ,ale napewno o wiele mniej slkuteczne niz

Panda_Platinum_Internet_Security_v8.05

Norton i mks_vir to wogule odpadaja najpierw zdecyduj sie czy chcesz pakiet czy masz zamiar uzywac oddzielnie jakiegos firewalla (np.masz juz jakiegos na boczku) ,to nam zmniejszy liste wyboru

Witam

A ja polecam http://www.avast.com/

AVAST!!

  1. darmowy

  2. darmowe update(bazy)

  3. łatwy w obsłudze

  4. zurzywa mało pamięci :slight_smile:

I jest DOBRY :!:

POLECAM

Natomias nie polecam Norton AntyVirus - zamula kompa i zrzera pamięc

avast!4 malo pamieci :smiley: :smiley:

ok 20mb

dla porownania NOD32 do 4mb F-Prot do 3,5

BitDefender pakiet do 13mb

czyli panda antivirus titanium 2004 jest najnowszy ?? A według was który jest najlepszy ?? Nie chodzi tu do końca o fire walle tlyko poprostu zeby byl skuteczny przeciewko virusom i trojanom !!

Dr Web.

Medług mnie najlepiej kupuić Czasopismo Typu PC World Komputer lub PC Format i tam są często komercyjne antivirusy (np: AVG 7 lub BitDefender) :smiley: I są to wersje pełne, nie jakieś triale

Ja używam Pandy Platinum i jestem bardzo zadowolny. Nie dość, że masz ochronę przed wirusami to jeszcze jest w nią wbudowany firewall :smiley:

w 100% się z kolega zgadzam, jeszcze mnie nigdy nie zawiodła :slight_smile:

A ja używam tylko skanera on-line mks-a,firewalla Kerio i nie chodzę po :evil: stronach i mam święty spokój!

szybki, skuteczny i malo pamieciozerny to jest tak z pakietow

-security-

BitDefender_Professional_Edition_v8.0,Panda_Platinum_Internet_Security_v8.05

Symantec_AntiVirus_Corporate_Edition_Client_v9.0.0.1400

z antywirow

F-Prot_Antivirus_v3.15a,McAfee_VirusScan_Enterprise_v8.0i

ESET_NOD32_AntiVirus_v2.12.1,

dla serwerow

Sophos_Anti-Virus_v3.85,McAfee_VirusScan_Enterprise_v8.0i,

co do samej skutecznosci

  1. F-Prot

  1. Symantec

  2. Panda Platinum

-Sophos


  1. BitDefender Pro

-Kaspersky 5.0

-McAfee VirusScan Enterprise v8.0i

-F-Secure

-eXtendia AVK PRO

-AntiVir Personal

  1. avast! Home

  2. NOD32

  3. Dr.Web

Nr.) (-) * Missed (%)


    • 593/593 0 Missed - 100%
    • 589/593 4 Missed - 99,32%
    • 588/593 5 Missed - 99,15%
  • 588/593 5 Missed - 99,15%
    • 587/593 6 Missed - 98,98%
  • 587/593 6 Missed 98,98%

  • 587/593 6 Missed 98,98%

  • 587/593 6 Missed 98,98%

  • 587/593 6 Missed 98,98%

  • 587/593 6 Missed 98,98%

    • 585/593 - 8 Missed 98,65%
    • 584/593 - 9 Missed 98,48%
    • 579/593 - 14 Missed - 97,63%

wszystkie powyzej 98% skutecznosci od 2-4 99%

Dr.WeB 97%

obciazenie systemu (ochrona rezydywna)

do

1.) F-Prot - 3,5mb

2.) NOD32 - 4mb

3.) Dr.Web - 6mb

4.) AntiVir Personal - 7mb

Sophos

5.) McAfee VirusScan Enterprise v8.0i - 11mb

6.) BitDefender - 13mb

7.) eXtendia AVK PRO - 16mb

8.) F-Secure - 18mb

9.) avast! Home - 20mb

10.) Symantec - 25mb

11.) Kaspersky 5.0 - 27mb

Dobra ale który wybrac MKSvir 2004 panda antivirus titanium 2004 czy norton antivirus 2004

Nie dostaniesz obiektywnej odpowiedzi na ten temat,ale z tych trzech to skłaniałbym się jednak ku Nortonowi… :?

To bardzo mądrze Kerimusie! :twisted:

Stacjonarny antyvirus jest podstawą, skanery on-line stosuje się doraźnie, w razie potrzeby - lub w razie niemożności skasowania czegoś przez antyvira-rezydenta!

Firewall - to inna bajka!

Wierz mi - nie trzeba chodzić po stronkach XXL, by załapać wirusa; wystarczy trochę zwykłego “googlowania” w sprawie problemu z kompem!

No cóż, preferujesz ryzyko, ale rób to raczej w domowym zaciszu…

Nie jest to dobry wzór do naśladowania, dla userów zainteresowanych odpowiednim security! :lol:

Lepiej uważaj…

Ty mnie nie strasz!!!Chociaż masz rację,może właśnie wywołałem wilka z lasu,tfu! !!

_ mam Pande od 4 lat , w sumie to jeszcze nie była tak bardzo rozpowszechniona w polsce _

_ Norton - w sumie nawet nie zły , gdyby nie jego mułowatość ale morduje bez uprzedzenia i ma dobrego firewall’a _

_ MKS_VIR do kosza - kosztowało mnie to kilka godzin pracy i FORMAT C:/ _

_ Kaspersky taki sobie nic wielkiego ale działa _

MC AFee - to już jest zawodowy mordewrca bez uprzedzenia w dodatku pozwala z dokładnością do drzwi zlokalizować gościa , który mi się włamuje do kompa czasami przydatne umnie , na osiedlu ( jest paru hakerowatych co myślą że coś umią i blokują porty - tylko że już mieli rozmowy z rodzicami )

_ Panda - sprytne połączenie Antyvir’a i firewall’a i działa czasami bez uprzedzenia pokaże informacje że coś zamordowało w dodatku czasami startowanie z dyskietek ratunkowych ratowało kompa i nie trzeba było robić FORMAT C: … _

_ ale na te wszystkie złośliwe produkty chorej wyobraźni ludzkiej nie ma doskonałego remedium _

_ 2 lata temu mały złośliwy robako-wirus wymordował wszystkie kompy na osiedlu i w pracy i nie tylko w polsce ale i na świecie , po 6 godzinach było na niego remedium tylko z dwóch firm Panda Software i McAfee _

_ nie ma dobrych AntyVirów _

_ trzeba tylko uważać co się robi _