Ale go podkręcił

34ghz.jpg

Pewien użytkownik komputera, podkręcił Pentiuma 4 do wartości, bagatela 34 GHz. Jednak jest to błąd, jaki pojawił się po zresetowaniu komputera, po nieudanej próbie podkręcenia.

Płyta MSI 915P Neo2 Platinum z najnowszym do niej biosem, zawiera błąd, który prawdopodbnie jest odpowiedzialny za tego rodzaju anomalię :smiley:

Ale swoją drogą, któż by nie chciał pracować z taką prędkością :stuck_out_tongue:

no niezła prędkośc by była :wink: :wink:

Mi moje 3.0 GHz z Intel Pentiuma 4 jak na razie w zupełności wystarczają :smiley:

A wyobrażacie sobie chłodzenie takiego proca ?? :lol:

Ale to anomalie się zdarzają :lol:

Wiatrak by musiał być duuużo większy od procka :smiley:

Przy okazji,ja też mam anomalię na stronie Neostrady.Napisane mam:Ilość pobranych danych do dn. 09.06.2005: 2,23 GB

To nie jest żart!Może mnie przerzuciło do równoległej rzeczywistości?

Matrix :smiley: :smiley: :smiley:

Mój znajomy ma to samo, co Kerimus. Słyszałem, że jest to testowa wersja systemu i moze szwankować…

Cała TP S.A z tą neostradą to jest testowa versja i … musi szwankować :stuck_out_tongue:

A propos podkręcania to jestem ciekaw ile mogę podkręcić swojego Athlona 2500+ bez wymiany wentylatora na większy?Bo narazie nie mam kasy na wymianę GeForce FX 5200, a zauważyłem,że z Xpandem Rally mój kompek na wysokich ustawieniach sobie nie radzi.Chyba,że leży to po stronie pamięci,której mam 256MB DDR?

Ja swojego Athlona XP 2000+ Thoroughbred-A nie podkręcałem. Bo i tak raczej niewiele z niego da się wycisnąć.

No i nie jest to jeszcze potrzebne. Za rok, może 2, jak będzie do czegoś za słaby (w grach nie gustuję), to może wtedy.

Zależy jaki masz wentylator. Ale dużo zapewne nie jak to jest wentylator na przykład z boxa. Zobacz jak zachowują się temperatury. :smiley:

Z procesora 34 Ghz będziemy się kiedyś śmiać tak jak teraz z atari … :smiley:

Jak z wszystkiego co było kiedyś!Ciekawe tylko jak gry wtedy będą wyglądać.Chyba lepiej jak rzeczywistość!

Żeby się przekonać czy gra to nie rzeczywistość będziemy musieli dotknąć monitora … o ile oczywiście będą monitory :smiley:

Ale myślę,że przyszłość nie w taktowniu będzie leżeć tylko w optymalizacji systemu,silnika danej aplikacji itd. i jakiejś rzeczy,której na dzień dzisiejszy nie można nazwać bo nie istnieje.Mówię tu oczywiście o niedalekiej przyszłości! :smiley:

Za kilka lat procesor będzie stał w piwnicy i będzie służył do ogrzewania mieszkania.

Wyobrażacie sobie komputer, który ma 340Ghz ?? (trzysta czterdzieści tysięcy Mhz). A ciekawe ile takie cuś będzie kosztować… :lol:

Niedużo … zobaczysz, że to będize normalka :wink:

A jakie będą dyski ?! Ludzie będą całymi dniami zgrywać z CANAL+ różne programy, a potem dopiero godzinami wybierać najlepsze :stuck_out_tongue: