Jaką polecacie przeglądarkę stron www

Cześć,

Szukam nowej przeglądarki a dokładnie innej od FF.
A więc jaką polecacie przeglądarkę, czy jest możliwość ustawienia ciemnego motywu, czy jest przycisk do strony startowej ( taką jaką ustawi się samemu) itd.

Ja korzystam od wielu lat z Chrome .
Jest w pełni modyfikowalna.
Spróbuj, zapoznaj się z nią i innej już nie będziesz chciał :slight_smile:

Jest tego trochę:

Tzn używasz każdej jaka jest?
:thinking:

Chyba spod skrzydeł programistów Vivaldi lub jednego programisty z projektu Cent Browser.

Polecam Microsoft Edge a tryb ciemny wystarczy pobrać i ustawić w rozszerzeniach przeglądarki oraz na androida ma wbudowanego blokera reklam i ma wiele ciekawych rzeczy praktycznie jest dostępna na każdym systemie operacyjnym (pod koniec marca Edge na androida zyska obsługę rozrzeszeń) więc polecam ci ją pobrać wszędzie gdzie się da

Odkąd Youtube zaczął robić problemy to przesiadłem się na Brave, jest w miarę ok.

Chrome. Ma wszystko co cię interesuje, czyli można włączyć przycisk startowy, ciemny motyw, w ogóle dowolny motyw.

Większość innych przeglądarek to silnik z Chrome.
Nawet M$ się poddał.

na chrome OLX się zacina

Nie, nie zacina. Widocznie w twoim przypadku wina leży po stronie jakiejś wtyczki, antywirusa czy innego dodatku. Może masz jakąś starą wersję itp. Na wielu komputerach korzystam z OLX na Chrome i działa poprawnie. Nawet na maku z M1.

Sprawdziłem edge i nie pasuje mi.
Jutro pobiorę i sprawdzę chrome.


Po za tematem.
Czy jest moderator? Jeśli tak proszę o PW bo coś dziwnego stało się z kontem DP/forum.

@moderatorzy Potrzebna pomoc dla @maxiixi1 na PW.

Pozdrawiam!

2 polubienia

Odpisałem na PW

1 polubienie

Odpiszę na PW (na konto maxiixi).

2 polubienia

Chrome - jest bardzo łasy na RAM nawet przy otwartych tylko dwóch kartach.
Edge - mimo, że na tym samym silniku co Chrome jest lepiej zoptymalizowamy i nie potrzebuje tyle zasobów zżerać.
Firefox - zrobił się równie łasy na zasoby komputerów co i Chrome, a szkoda bo był najelpszą chyba przeglądraką.
Opera - podobno powróciła w wielkim stylu ale jakoś wiele osób narzeka na nią.
Brave - podobno lekki i blokuje reklamy.
Vivaldi - mało wiem na jej temat ale czytałem, że potrafią ją chwalić.

:triangular_flag_on_post: Chrome, Edge i FF, te używałem i wg mnie są podobne w działaniu.

ja go uwielbiam i go używa wszędzie gdzie się da

ja go uwielbiam i go używam wszędzie gdzie się da

fakt że Edge to pierwsza naprawde udana przeglądarka od Microsoftu w całej historii przeglądarek tej firmy

1 polubienie